Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

S námi jste již ušetřili  7.244.478,27  Kč

Jak na povinné ručení on-line

Nevíte-li si rady s vyplněním formuláře nebo máte nějaké nejasnosti kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Infolinka: 604 463 958
E-mail:  
info@ruceni.cz

Srovnání povinného ručení
 1. Nevyhovuje-li vám současná pojišťovna, u které máte sjednáno povinné ručení, máte samozřejmě možnost vypověděť pojistnou smlouvu a změnit pojišťovnu. Ale pozor! Pojištění není možné vypovědět kdykoli. Pojistník musí podat výpověď písemně nejpozději šest týdnů před výročním dnem pojištění resp. před koncem pojistného období. Nezaplacením pojistného žádnou pojistnou smlouvu korektně ukončit nelze!! Více informací naleznete v sekci Jak na změnu pojišťovny.
 2. Vypočítejte si cenu povinného ručení. K přesnému výpočtu zadávejte požadované údaje pro kalkulaci tak, jak jsou uvedené ve velkém technickém průkazu.
 3. Po zadání všech nutných údajů se vám zobrazí cena povinného ručení od všech pojišťoven, které v ČR povinné ručení nabízí.
 4. V případě, že jste uvedli v zadání chybný údaj, můžete jej opravit po kliknutí na  „Změnit zadání“ a po opravě znovu vypočítat výši pojistného.
 5. Přehled výše pojistného si můžete vytisknout nebo poslat na e-mail.
 6. Pokud vám původní smlouva končí až za delší období, je možné si zadat službu „Připomenutí včas“, kdy vám včas před koncem vaší původní smlouvy zašleme kalkulaci aktuální. Poté se můžete rozhodnout, zda zůstanete u stejné pojišťovny nebo ji změníte a uzavřete smlouvu novou. Pozor, vypovědět původní smlouvu musíte nejpozději 6 týdnů před koncem její platnosti.
 
Postup uzavření smlouvy on-line:
 1. Po výběru pojišťovny klikněte u vámi vybrané pojišťovny na tlačítko „Mám zájem“.
 2. Zobrazí se vám elektronický formulář smlouvy. Ten obsahuje položky pro vyplnění údajů o:
  • pojistníku, držiteli a vlastníkovi vozidla,
  • vozidle,
  • doplňkových připojištění a
  • frekvenci a způsobu úhrady pojistného.
 3. Pro sjednání smlouvy je nutné uvést povinné údaje a seznámit se s prohlášením, které je v elektronickém formuláři uvedeno.
 4. Jakmile budou vyplněny všechny požadované údaje, zobrazí se vám rekapitulace návrhu smlouvy.
 5. Prosíme o kontrolu uvedených údajů. Pokud nejsou některá data uvedená správně, vraťte se ve formuláři a údaj opravte. V případě, že je vše v pořádku, klikněte na „Uzavřít smlouvu“.
 6. Po vložení smlouvy do našeho systému obdržíte potvrzující e-mail o vložení smlouvy do naší databáze a další informace k dokončení celé transakce. Toto potvrzení bude odesláno na e-mailovou adresu, kterou uvedete do formuláře smlouvy.
 
vyhody ruceni